В ОК "Південь" розповіли, куди окупанти вивели кораблі з порту Феодосії після удару ЗСУ

Начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України капітан 1-го рангу Наталя Гуменюк розповіла про кораблі, які росіяни забрали з Феодосії. Про це вона сказала в ефірі телеканалу "Еспресо".

"За мародерським принципом окупанти забрали все, розуміючи що загроза реальна, вони її відчули. Зараз частину вони намагаються тримати у відкритому морі, а більшість, все ж таки, розподілено між бухтами Новоросійська. Також деякі кораблі, поки що, залишаються у Севастополі. Але очевидно, що росіяни вже збирають речі", - повідомила Гуменюк.

Стосовно військових бойових кораблів РФ в Криму немає сталої цифри, вони продовжують маневрування, зазначила капітан 1-го рангу.

"Один з великих десантних кораблів, очікуючи завершення своєї "долі", продовжує курсувати між Севастополем і Новоросійськом, перевозить майно. Очевидно, вони виводять все, що можуть. Незважаючи на заяви росіян, інфраструктура портів це теж законний об'єкт для ураження, який забезпечує спорядження тих самих військових кораблів", - резюмувала Гуменюк. 

Нагадаємо 26 грудня ЗСУ знищили великий десантний корабель РФ "Новочеркаськ" в порту окупованої Феодосії. 

Як повідомлялося, через знищення "Новочеркаська" спроможність росії до висадки десанту скоротилася вдвічі.

Також повідомлялося, що після удару по "Новочеркаську" поранено 23 російських моряків, 33 вважаються зниклими без вісті. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті