Після удару по "Новочеркаську" поранено 23 російських моряків, 33 вважаються зниклими без вісті – ЗМІ

Сімдесят сім російських моряків перебували на борту великого десантного корабля "Новочеркаськ" Чорноморського флоту РФ у момент удару ЗСУ по порту окупованої Феодосії. Про це повідомив російський Телеграм-канал "Astra" із посиланням на власні джерела.

"33 моряки вважаються зниклими безвісти, 23 людини поранені, одна загинула внаслідок атаки на корабель "Новочеркаськ" у порту Феодосії", - йдеться у повідомленні.

На місці атаки знайдено нібито фрагменти обшивки і вузол кріплення ракети "Storm Shadow". Судно повністю вигоріло та затонуло.

Зазначається, що, ймовірно, боєприпас потрапив до носової частини великого десантного корабля.

Як раніше заявив командувач ВМС ЗСУ, через знищення "Новочеркаська" спроможність росії до висадки десанту скоротилася вдвічі.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті