В Азовському морі атаковано російський корабель - соцмережі

Сьогодні вночі, згідно з поки що офіційно непідтвердженими даними, в Азовському морі дронами було атаковано російський військовий корабель. Про це 9 червня повідомив ТГК «Кримський вітер».

"Учора близько 16:00 з ділянки берега між Бердянськом і Приморськом було зафіксовано на рейді кілька суден нецивільного вигляду (точка один). Вночі близько опівночі український БПЛА атакував російський корабель біля порту Єйськ (точка два) і корабель, попередньо, вирушив у супровід крейсера «Москва». Вранці всю інформацію про атаку було видалено з усіх роспабліків. Схоже, що окупанти вирішили заховати БДК у Єйську, але щось пішло не так. Чекаємо офіційних повідомлень від ЗСУ. Сам факт реального полювання за флотом росіян в Азовському морі - це просто мегапозитивна новина, яку складно переоцінити", - йдеться в повідомленні.

Пізніше в пабліку уточнили, що біля Єйська, можливо, був вражений не БДК, а інший корабель, повідомляє моніторингова група «Кримського вітру» з посиланням на дані супутникової зйомки.

"Сьогодні вранці на рейді Єйська відзначався корабель завдовжки 96 метрів (виміряно за супутниковим знімком, точність плюс-мінус кілька метрів). Великі десантні кораблі мають довжину 112 і 113 метрів (проєкт 775 і проєкт 1171 «Тапір»). Довжину 94 метри мають патрульні кораблі проєкту 22160 типу «Василь Биков». Також з'явилася нафтова пляма, якої не було напередодні", - уточнили в пабліку.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті