В ОК "Південь" розповіли, куди окупанти вивели кораблі з порту Феодосії після удару ЗСУ

Начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України капітан 1-го рангу Наталя Гуменюк розповіла про кораблі, які росіяни забрали з Феодосії. Про це вона сказала в ефірі телеканалу "Еспресо".

"За мародерським принципом окупанти забрали все, розуміючи що загроза реальна, вони її відчули. Зараз частину вони намагаються тримати у відкритому морі, а більшість, все ж таки, розподілено між бухтами Новоросійська. Також деякі кораблі, поки що, залишаються у Севастополі. Але очевидно, що росіяни вже збирають речі", - повідомила Гуменюк.

Стосовно військових бойових кораблів РФ в Криму немає сталої цифри, вони продовжують маневрування, зазначила капітан 1-го рангу.

"Один з великих десантних кораблів, очікуючи завершення своєї "долі", продовжує курсувати між Севастополем і Новоросійськом, перевозить майно. Очевидно, вони виводять все, що можуть. Незважаючи на заяви росіян, інфраструктура портів це теж законний об'єкт для ураження, який забезпечує спорядження тих самих військових кораблів", - резюмувала Гуменюк. 

Нагадаємо 26 грудня ЗСУ знищили великий десантний корабель РФ "Новочеркаськ" в порту окупованої Феодосії. 

Як повідомлялося, через знищення "Новочеркаська" спроможність росії до висадки десанту скоротилася вдвічі.

Також повідомлялося, що після удару по "Новочеркаську" поранено 23 російських моряків, 33 вважаються зниклими без вісті. 

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті