У Мелітополі залишилося близько 60 тисяч мешканців - мер

Більше половини жителів окупованого Мелітополя змогли евакуюватись на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис. громадян. Про це повідомив мер міста Іван Федоров у ефірі телемарафону «Єдині новини» 7 листпада."Більше половини жителів Мелітополя евакуювались на підконтрольну Україні територію або за кордон. У місті залишилось до 60 тис мелітопольців", - сказав він. Натомість, за його словами, місто і район масово заселили окупанти з РФ - росіяни, чеченці, осетини тощо.

Також на сході від Мелітополя - на Херсонському напрямку - рашисти виселяють людей з будинків і будують оборонні укріплення.

Так, у селі Полянівка Мелітопольського району вони «попросили» жителів переїхати в інші населені пункти. Через сусідню Якимівку завезли до Полянівки бетонні плити, зняті з водного каналу. Й перетворюють навколишню територію на форпост.

Федоров додав, що окупанти захопили й інші села Мелітопольського району: заселились в порожні будинки й розставили військову техніку поруч з мирними жителями - у городах і дворах.

Як повідомлялося, гауляйтер тимчасово окупованої частини Запорізької області Євгеній Балицький та військові РФ створили комісію, яка проводить перепис державних, комунальних, приватних підприємств, будинків, квартир та авто.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті