Окупанти поклали око на дешевий туризм на Азовському морі: у Сєдовому та на Білосарайці побудують "модульні засоби розміщення" 

На захопленій росіянами частині узбережжя Азовського моря цього року організують "модульні некапітальні засоби розміщення". Про це 29 березня пишуть місцеві пропагандисти, цитуючи інформацію "міністерства молоді, спорту і туризму регіону ДНР".

Ідеться про глемпінг "Світ затишку" в селищі Сєдове на 28 номерів і базу відпочинку "Россия" на Білосарайській косі в Мангушському районі на 50 номерів.

"Будівництво таких модульних некапітальних засобів розміщення - це затребуваний захід, який дає змогу досить у короткі строки поліпшити якість і збільшити пропозицію номерного фонду...", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, РФ почала підготовку до будівництва ділянки нової залізниці з Маріуполя до Криму.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті