Росіяни на окупованому півдні обіцяють гроші за відео про "покращення життя" після окупації

Росіяни намагаються підкупити мешканців тимчасово окупованих територій півдня, аби ті прославляли окупантів на відео. Про це повідомляє Центр національного спротиву 5 грудня.

"На ТОТ півдня ворог обіцяє гроші за відео від хвилини, де мешканець ТОТ має розповідати на камеру як покращилось його життя після того, як рф почала війну. За задумом, це має допомогти росіянам створити низку відео, які потім будуть поширювати на країни заходу російські агенти впливу", - зазначили у ЦНС.

Також окупанти обіцяють, що автори кращих відео отримають роботу у фейкових місцевих ЗМІ, які росіяни створили після захоплення регіону.

"Таким чином у кремлі сподіваються подолати дефіцит пропагандистів у регіоні", - зазначили у ЦНС.

Як повідомлялось раніше, росіяни відкрили "школу блогерів" на окупованих територіях півдня, створюють "журналістів" з нуля.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті