У Казані новий бунт "чмобіків": десятки мобілізованих залишили військову частину

У соцмережах з'явилося відео з російської Казані з бунтом десятків мобілізованих, які залишили військову частину. Про це повідомляє The Insider.

За даними казанського паблика, який першим розмістив відео, мобілізованих не випускали до рідних та не давали звільнювальні. Чоловіки прорвалися через загороду, яка заважала їм вийти.

"От і все! Красені!», - вимовляє людина за кадром.

Невідомо, коли було знято відео. У казанському паблику воно було розміщено лише кілька годин і на даний момент видалено.

У повідомленні нагадується, що на початку листопада в Казані мобілізовані влаштували бунт через погані умови проживання, іржаві автомати 1970-х років, з яких небезпечно стріляти, та відношення командування. Під час розмови з офіцером невдоволені мобілізовані кричали, що йому «пі*да», а також питали, куди він подів дрова. Мобілізовані скаржилися на те, що їм не вистачає води, їжі та дров, нема де прати речі.

За останні місяці в соцмережах було опубліковано десятки відео з обуреними мобілізованими з різних міст росії. В одному з роликів на початку листопада понад 100 мобілізованих із Чувашії в навчальному центрі в Ульяновську поскаржилися на відсутність обіцяних виплат (195 тисяч рублів) та влаштували бунт.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті