У Казані новий бунт "чмобіків": десятки мобілізованих залишили військову частину

У соцмережах з'явилося відео з російської Казані з бунтом десятків мобілізованих, які залишили військову частину. Про це повідомляє The Insider.

За даними казанського паблика, який першим розмістив відео, мобілізованих не випускали до рідних та не давали звільнювальні. Чоловіки прорвалися через загороду, яка заважала їм вийти.

"От і все! Красені!», - вимовляє людина за кадром.

Невідомо, коли було знято відео. У казанському паблику воно було розміщено лише кілька годин і на даний момент видалено.

У повідомленні нагадується, що на початку листопада в Казані мобілізовані влаштували бунт через погані умови проживання, іржаві автомати 1970-х років, з яких небезпечно стріляти, та відношення командування. Під час розмови з офіцером невдоволені мобілізовані кричали, що йому «пі*да», а також питали, куди він подів дрова. Мобілізовані скаржилися на те, що їм не вистачає води, їжі та дров, нема де прати речі.

За останні місяці в соцмережах було опубліковано десятки відео з обуреними мобілізованими з різних міст росії. В одному з роликів на початку листопада понад 100 мобілізованих із Чувашії в навчальному центрі в Ульяновську поскаржилися на відсутність обіцяних виплат (195 тисяч рублів) та влаштували бунт.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті