У Казані новий бунт "чмобіків": десятки мобілізованих залишили військову частину

У соцмережах з'явилося відео з російської Казані з бунтом десятків мобілізованих, які залишили військову частину. Про це повідомляє The Insider.

За даними казанського паблика, який першим розмістив відео, мобілізованих не випускали до рідних та не давали звільнювальні. Чоловіки прорвалися через загороду, яка заважала їм вийти.

"От і все! Красені!», - вимовляє людина за кадром.

Невідомо, коли було знято відео. У казанському паблику воно було розміщено лише кілька годин і на даний момент видалено.

У повідомленні нагадується, що на початку листопада в Казані мобілізовані влаштували бунт через погані умови проживання, іржаві автомати 1970-х років, з яких небезпечно стріляти, та відношення командування. Під час розмови з офіцером невдоволені мобілізовані кричали, що йому «пі*да», а також питали, куди він подів дрова. Мобілізовані скаржилися на те, що їм не вистачає води, їжі та дров, нема де прати речі.

За останні місяці в соцмережах було опубліковано десятки відео з обуреними мобілізованими з різних міст росії. В одному з роликів на початку листопада понад 100 мобілізованих із Чувашії в навчальному центрі в Ульяновську поскаржилися на відсутність обіцяних виплат (195 тисяч рублів) та влаштували бунт.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті