У Казані новий бунт "чмобіків": десятки мобілізованих залишили військову частину

У соцмережах з'явилося відео з російської Казані з бунтом десятків мобілізованих, які залишили військову частину. Про це повідомляє The Insider.

За даними казанського паблика, який першим розмістив відео, мобілізованих не випускали до рідних та не давали звільнювальні. Чоловіки прорвалися через загороду, яка заважала їм вийти.

"От і все! Красені!», - вимовляє людина за кадром.

Невідомо, коли було знято відео. У казанському паблику воно було розміщено лише кілька годин і на даний момент видалено.

У повідомленні нагадується, що на початку листопада в Казані мобілізовані влаштували бунт через погані умови проживання, іржаві автомати 1970-х років, з яких небезпечно стріляти, та відношення командування. Під час розмови з офіцером невдоволені мобілізовані кричали, що йому «пі*да», а також питали, куди він подів дрова. Мобілізовані скаржилися на те, що їм не вистачає води, їжі та дров, нема де прати речі.

За останні місяці в соцмережах було опубліковано десятки відео з обуреними мобілізованими з різних міст росії. В одному з роликів на початку листопада понад 100 мобілізованих із Чувашії в навчальному центрі в Ульяновську поскаржилися на відсутність обіцяних виплат (195 тисяч рублів) та влаштували бунт.

Статті

Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Світ
28.03.2023
10:14

«Можемо знищити будь-якого супротивника унікальною зброєю». Російські ЗМІ про Україну

"Забувши уроки історії, дехто на Заході вже розмірковує про реванш, який призведе до військової перемоги над Росією. Про це ми можемо сказати одне. Росія терпляча і нікого не залякує військовою перевагою. Але має сучасну унікальну зброю, здатну...
Всі статті