Найближчим часом ми побачимо подальше просування ЗСУ, посилених резервами з правого берега – Роман Світан

Перекидання українських резервів з правого на лівий берег посилило наступальні можливості ЗСУ. Про це в інтерв'ю "ОстроВу" розповів полковник запасу, військовий експерт Роман Світан.

"Вони (ЗСУ, - ред.) переправилися на лівий берег і посилили Донецький напрямок, якому вже нічого не загрожує. А ось перекидання наших резервів з правого на лівий берег посилило наші наступальні можливості, які найближчими днями будуть потрібні", - розповів він. .

За його словами, невелика затримка виникла через погодні умови: пішли дощі, розмокли ґрунти, внаслідок чого там просто неможливо рухатися.

"Але сезон дощів незабаром закінчиться, вже зараз почало підморожувати, плюс сильний вітер, який висушує ґрунт, і найближчим часом ми побачимо подальший наступ українських військ, уже посилених резервами з правого берега", - зазначив Роман Світан.

"Можливо, ця невелика затримка пішла нам на користь, тому що зараз ми вже можемо оперувати резервами, які перекинуті з правого берега", - наголосив військовий експерт.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ з початку повномасштабної війни знищили понад 90 тисяч російських окупантів.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті