Найближчим часом ми побачимо подальше просування ЗСУ, посилених резервами з правого берега – Роман Світан

Перекидання українських резервів з правого на лівий берег посилило наступальні можливості ЗСУ. Про це в інтерв'ю "ОстроВу" розповів полковник запасу, військовий експерт Роман Світан.

"Вони (ЗСУ, - ред.) переправилися на лівий берег і посилили Донецький напрямок, якому вже нічого не загрожує. А ось перекидання наших резервів з правого на лівий берег посилило наші наступальні можливості, які найближчими днями будуть потрібні", - розповів він. .

За його словами, невелика затримка виникла через погодні умови: пішли дощі, розмокли ґрунти, внаслідок чого там просто неможливо рухатися.

"Але сезон дощів незабаром закінчиться, вже зараз почало підморожувати, плюс сильний вітер, який висушує ґрунт, і найближчим часом ми побачимо подальший наступ українських військ, уже посилених резервами з правого берега", - зазначив Роман Світан.

"Можливо, ця невелика затримка пішла нам на користь, тому що зараз ми вже можемо оперувати резервами, які перекинуті з правого берега", - наголосив військовий експерт.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ з початку повномасштабної війни знищили понад 90 тисяч російських окупантів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті