Російське МЗС: Якщо французькі військові з'являться в Україні, вони стануть цілями для Збройних Сил РФ

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що російська армія почне бити по французьких військових, якщо Париж вирішить відправити їх в Україну. Про це вона написала 8 травня у своєму ТГК.

"2 травня Президент Франції Макрон заявив, що якщо російські війська "прорвуть лінію фронту" і "українська сторона звернеться з відповідним проханням", необхідно буде порушити питання про відправлення в регіон західних військ", - пише Захарова.

"Якщо французи з'являться в зоні конфлікту, вони неминуче стануть цілями для російських Збройних Сил", - додала представниця росМЗС.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті