Російське МЗС: Якщо французькі військові з'являться в Україні, вони стануть цілями для Збройних Сил РФ

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що російська армія почне бити по французьких військових, якщо Париж вирішить відправити їх в Україну. Про це вона написала 8 травня у своєму ТГК.

"2 травня Президент Франції Макрон заявив, що якщо російські війська "прорвуть лінію фронту" і "українська сторона звернеться з відповідним проханням", необхідно буде порушити питання про відправлення в регіон західних військ", - пише Захарова.

"Якщо французи з'являться в зоні конфлікту, вони неминуче стануть цілями для російських Збройних Сил", - додала представниця росМЗС.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті