Умєров і Пісторіус зустрілися з солдатами ЗСУ

Міністри оборони ФРН і України відвідали навчальний центр для українських військових. "Там вони мали змогу обговорити з українськими солдатами, серед іншого, актуальну потребу в підтримці", - повідомили у пресслужбі міноборони ФРН, - пише ТК DW.Україна.

"Рустем Умєров на спільному брифінгу з Пісторіусом у Києві наголосив, що в питанні деокупації від російських загарбників усіх українських територій є план і згідно з ним Україна продовжує рухатися", - пише видання.

Як повідомлялося, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до Києва оголосив про новий пакет допомоги Україні вартістю €1,3 млрд, до якого увійшли чотири системи ППО.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті