Умєров і Пісторіус зустрілися з солдатами ЗСУ

Міністри оборони ФРН і України відвідали навчальний центр для українських військових. "Там вони мали змогу обговорити з українськими солдатами, серед іншого, актуальну потребу в підтримці", - повідомили у пресслужбі міноборони ФРН, - пише ТК DW.Україна.

"Рустем Умєров на спільному брифінгу з Пісторіусом у Києві наголосив, що в питанні деокупації від російських загарбників усіх українських територій є план і згідно з ним Україна продовжує рухатися", - пише видання.

Як повідомлялося, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до Києва оголосив про новий пакет допомоги Україні вартістю €1,3 млрд, до якого увійшли чотири системи ППО.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті