Умеров заявив, що ЗСУ під час контрнаступу пройшли вже дві лінії оборони окупантів

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що українські військові пройшли дві лінії оборони російських військ і зараз перебувають між другою і третьою. Про це він сказав в ефірі Fox News під час візиту до США, повідомляє "Еспрессо".

"Ми справляємося. Ми продовжуємо звільняти нашу територію. Ми пройшли першу лінію оборони, другу". - заявив міністр оборони.

За його словами, Збройні Сили деокупували 50% території України та перемагають росію на нашій землі. Також Умєров наголосив, що зараз Україна має план зі звільнення територій на 2024 рік.

Очільник Міноборони зазначив, що вихід на кордони 1991 року залишається стратегічною перемогою для України. На запитання журналіста про те, чи можливе врегулювання, якщо війна розтягнеться на роки, Умєров відповів, що цивілізованому світу має бути соромно, якщо це станеться.

Нагадаємо, раніше Умєров заявив, що західна зброя дозволила звільнити близько 50% окупованих після вторгнення РФ територій. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті