Західна зброя дозволила звільнити близько 50% окупованих після вторгнення РФ територій - Умєров

Зброя від західних партнерів дозволила Україні досягти успіхів на полі бою і звільнити близько 50% окупованих після повномасштабного вторгнення територій. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров під час візиту до США в інтерв’ю телеканалу Fox News, повідомляє у Фейсбук пресслужба Міноборони.

"Зброя, отримана від західних партнерів, дозволила Україні досягти успіхів на полі бою і звільнити близько 50% окупованих після повномасштабного вторгнення територій. І зараз ми маємо план на 2024 рік", - заявив Умєров.

Він також запевнив, що всі закупівлі та планування операцій у 2024 році будуть виконуватися за стандартами НАТО.

"Усі наші розрахунки на наступний рік – закупівлі, придбання, планування, операції – будуть виконуватися за стандартами НАТО. Ми говоритимемо спільною мовою", – наголосив міністр.

За його словами, приєднання України до НАТО – першочерговий пріоритет міністерства, а стратегічна ціль України – звільнення всієї своєї території в межах міжнародно визнаних кордонів.

Міністр закликав американських партнерів продовжувати підтримку України, адже в національних інтересах США дати відсіч авторитарним режимам.

"Ми на 100% впевнені, що разом із США захищаємо національні інтереси обох наших країн" , – сказав Рустем Умєров.

За словами міністра, серед першочергових пріоритетів оборонного відомства також – боротьба з корупцією. З цією метою у міністерстві запущені відповідні процеси – зокрема, проводяться фінансові та юридичні аудити, які щоденно контролює Головна інспекція МОУ.

Як повідомлялося, міністр оборони Рустем Умєров в рамках робочої поїздки до США зустрівся з головами трьох Комітетів Палати представників Конгресу США та наголосив на важливості продовження підтримки України у 2024 році.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті