Українська поліція вже ідентифікувала майже 170 тисяч окупантів

Поліцейські вже ідентифікували близько 168 тисяч російських вояків, які вторглися в Україну. Про це 8 листопада у Facebook повідомляє Нацполіція України.

Наразі правоохоронці відкрили понад 42 тис кримінальних справ стосовно окупантів, які скоїли військові злочини. У свою чергу ідентифікувати вдалося близько 168 тис загарбників.

"Це військові злочини, які скоюються проти цивільного населення, для знищення цивільної інфраструктури, що є прямим порушенням міжнародного гуманітарного права", - заявив заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

Слідчі зараз займаються злочинами, які скоєні та скоюються окупантами на тимчасово захоплених територіях, а також розслідують обстріл мирного населення та інфраструктури. На деокупованих територіях виявлено 37 місць, де насильно утримувалися громадянські українці.

Ще про 27 таких місць поліцейським відомо на окупованих територіях, а ще сім локацій розташовані на території РФ. Там здійснюються тортури щодо громадян України.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента заявили, що з 24 лютого рашисти скоїли на території України майже 45 тисяч військових злочинів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті