Українським біженцям у Швеції нададуть повний доступ до системи охорони здоров’я та служби зайнятості

Українським біженці отримають повний доступ до шведської системи охорони здоров’я та служби зайнятості. Відповідний законопроєкт розробили у Швеції, з посиланням на шведські ЗМІ пише "Дзеркало тижня" 19 лютого. 

"Швеція розширить підтримку біженців з України. Країна розробила законопроєкт, який дасть можливість українським біженцям отримати номер соціального страхування та BankID. Це надасть їм повний доступ до шведської системи охорони здоров’я та служби зайнятості", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що також українцям збільшать суму виплат з чинних 71 шведської крони (€6,28) до 308 шведських крон (€27,26). Тобто на місяць українські біженці отримуватимуть приблизно €818.

Очікується, що законопроект буде прийнято восени.

Раніше повідомлялось, що Велика Британія продовжить візи для українських біженців до 2026 року.

В уряді України повідомили, кого із ВПО з березня залишать без виплат.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті