Українські воїни під Донецьком показали, як знищують танки окупантів

Українські воїни з 59-ї окремої бригади показали, як знищують ворожу бронетехніку на Донецькому напрямку. Про це 14 березня повідомляють представники Генштабу ЗСУ.

"Доїздилися. Знищуємо ворожу техніку з усім, що всередині. 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка", - повідомили у Генштабі.

На відео показано момент знищення російського танка. Українські військові змогли потрапити в техніку окупантів, що рухалася, після чого танк вибухнув з екіпажем усередині.

Нагадаємо, раніше прикордонники показали, як знищують "вагнерівців" у промзоні Бахмута.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті