Українські воїни під Донецьком показали, як знищують танки окупантів

Українські воїни з 59-ї окремої бригади показали, як знищують ворожу бронетехніку на Донецькому напрямку. Про це 14 березня повідомляють представники Генштабу ЗСУ.

"Доїздилися. Знищуємо ворожу техніку з усім, що всередині. 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка", - повідомили у Генштабі.

На відео показано момент знищення російського танка. Українські військові змогли потрапити в техніку окупантів, що рухалася, після чого танк вибухнув з екіпажем усередині.

Нагадаємо, раніше прикордонники показали, як знищують "вагнерівців" у промзоні Бахмута.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті