Українські воїни під Донецьком показали, як знищують танки окупантів

Українські воїни з 59-ї окремої бригади показали, як знищують ворожу бронетехніку на Донецькому напрямку. Про це 14 березня повідомляють представники Генштабу ЗСУ.

"Доїздилися. Знищуємо ворожу техніку з усім, що всередині. 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка", - повідомили у Генштабі.

На відео показано момент знищення російського танка. Українські військові змогли потрапити в техніку окупантів, що рухалася, після чого танк вибухнув з екіпажем усередині.

Нагадаємо, раніше прикордонники показали, як знищують "вагнерівців" у промзоні Бахмута.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті