Україна спостерігає за операцією РДК у Бєлгородській області, але не має до цього безпосереднього відношення - Подоляк

Україна спостерігає за операцією "Російського добровольчого корпусу" у Бєлгородській області, але не має до цього безпосереднього відношення. Про це повідомив  радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter 22 травня.

"Єдиною рушійною політичною силою в тоталітарній країні закручених гайок завжди неминуче стає партизанський рух зі зброєю в руках. Україна з інтересом спостерігає за подіями у Бєлгородській області Росії та вивчає ситуацію, але не має до неї безпосереднього відношення", - наголосив Подоляк.

За його словами, у росії "танки продають у будь-якому військовоторгу", а підпільні партизанські загони складаються з громадян РФ.

Як повідомлялося,  22 травня, Легіон "Свобода Росії" заявив про "звільнення" першого села в Бєлгородьскій області - Козинка. Пізніше повідомили, що вже пройшли село Гора-Подол та "штурмують" Грайворон. За інформацією ЗМП, на всій території Бєлгородщини запровадили план "перехоплення".

У Кремлі відреагували на події в Бєлгородській області. Речник російського диктатора Пєсков заявив, що Путіну вже доповіли про ситуацію, і "російські сили видавлюють диверсантів". 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті