Бойові дії російських добровольців у Бєлгородській області подали путіну як "прорив ДРГ" ЗСУ

Спікер Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що російському диктатору путіну доповіли про прорив "українських диверсантів" у Бєлгородську область, - передають росЗМІ 22 травня.

За його словами, російські сили знищують "диверсантів" і витісняють їх з території країни.

"Міноборони, ФСБ і прикордонна служба доповіли президенту РФ - верховному головнокомандувачу про спробу прориву української диверсійної групи в Бєлгородську область. Ведеться робота з їхнього видавлювання з російської території та знищення цієї диверсійної групи. Сил і засобів на місці достатньо", - сказав Пєсков.

Як повідомлялося, сьогодні влада Бєлгородської області РФ повідомила про захід на територію регіону "диверсійно-розвідувальної групи" в Грайворонський округ. Водночас у телеграм-каналах легіонів "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" стверджується, що на території області перебувають їхні загони, які вже "повністю звільнили" Козинку Бєлгородської області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті