Україна спостерігає за операцією РДК у Бєлгородській області, але не має до цього безпосереднього відношення - Подоляк

Україна спостерігає за операцією "Російського добровольчого корпусу" у Бєлгородській області, але не має до цього безпосереднього відношення. Про це повідомив  радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter 22 травня.

"Єдиною рушійною політичною силою в тоталітарній країні закручених гайок завжди неминуче стає партизанський рух зі зброєю в руках. Україна з інтересом спостерігає за подіями у Бєлгородській області Росії та вивчає ситуацію, але не має до неї безпосереднього відношення", - наголосив Подоляк.

За його словами, у росії "танки продають у будь-якому військовоторгу", а підпільні партизанські загони складаються з громадян РФ.

Як повідомлялося,  22 травня, Легіон "Свобода Росії" заявив про "звільнення" першого села в Бєлгородьскій області - Козинка. Пізніше повідомили, що вже пройшли село Гора-Подол та "штурмують" Грайворон. За інформацією ЗМП, на всій території Бєлгородщини запровадили план "перехоплення".

У Кремлі відреагували на події в Бєлгородській області. Речник російського диктатора Пєсков заявив, що Путіну вже доповіли про ситуацію, і "російські сили видавлюють диверсантів". 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті