Україна повернула додому ще одну дитину, яку депортували до росії

Україна змогла повернути ще одну дитину, яку депортували до росії. Про це 5 квітня в Telegram повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"На початку року до мене звернулася бабуся з проханням посприяти в поверненні онука Артема, який разом з іншими вихованцями Олешківського дитячого будинку-інтернату Херсонської області був депортований до РФ", - повідомив омбудсмен.

Жінка поїхала до будинку-інтернату щойно їй стало відомо, що всіх вихованців із нього збираються вивезти до РФ. Однак до моменту її прибуття Артема, як і інших вихованців, уже вивезли з території Херсонської області.

Зрештою завдяки зверненню Лубінця в лютому бабусю призначили піклувальником над онуком. За його словами, крім цього, було "вжито інших заходів щодо повернення дитини на підконтрольну Україні територію".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна повернула з окупованих територій ще 15 дітей.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті