Україна повернула додому ще одну дитину, яку депортували до росії

Україна змогла повернути ще одну дитину, яку депортували до росії. Про це 5 квітня в Telegram повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"На початку року до мене звернулася бабуся з проханням посприяти в поверненні онука Артема, який разом з іншими вихованцями Олешківського дитячого будинку-інтернату Херсонської області був депортований до РФ", - повідомив омбудсмен.

Жінка поїхала до будинку-інтернату щойно їй стало відомо, що всіх вихованців із нього збираються вивезти до РФ. Однак до моменту її прибуття Артема, як і інших вихованців, уже вивезли з території Херсонської області.

Зрештою завдяки зверненню Лубінця в лютому бабусю призначили піклувальником над онуком. За його словами, крім цього, було "вжито інших заходів щодо повернення дитини на підконтрольну Україні територію".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна повернула з окупованих територій ще 15 дітей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті