Україна повернула з окупованих територій ще 15 дітей

Україна повернула з тимчасово окупованих територій 15 дітей разом із мамами або законними представниками. Про це 21 березня в Telegram повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"В Україну вдалося повернути 15 українських дітей разом із їхніми мамами та законними представниками! Це діти з міст Харківської та Херсонської областей, які були окуповані ще на початку війни", - повідомив омбудсмен.

Загалом, як зазначив Лубінець, за даними Національного інформаційного бюро, на територію України повернулися 308 дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з міста Часів Яр на Донеччині військова адміністрація евакуювала всіх дітей.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті