У супермаркетах окупованого Донецька продають гірчицю по 500 рублів

Жителі окупованого Донецька у шоці від високих цін на продукти у місцевій торговій мережі, зокрема, їх вразила ціна гірчиці у супермаркеті "Республіканському"  - 500 рублів за баночку.

"Супермаркети окупованого Донецька, «Золота» гірчиця за 500 рублів у Республіканському. Наші магазини не перестають дивувати: наставляють на продукти просто космічні цінники! Для кого ці ціни та чому дозволяється перевалювати вартість продукції до таких рівнів – загадка. Якщо хтось думав, що найдорожче місто Росії — Москва, пропоную тут і зараз передумати. Хоча, з огляду на таку нестиковку з цінами РФ, у мене взагалі сумніви, що нас реально приєднали", - пишуть у донецькому сегменті соцмереж.

 
Як повідомлялося, у магазинах окупованого Донецька гнилі овочі продають за "соціальними цінами". Але навіть таки наполовину зіпсовані продукти коштують досить дорого.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті