У супермаркетах окупованого Донецька продають гірчицю по 500 рублів

Жителі окупованого Донецька у шоці від високих цін на продукти у місцевій торговій мережі, зокрема, їх вразила ціна гірчиці у супермаркеті "Республіканському"  - 500 рублів за баночку.

"Супермаркети окупованого Донецька, «Золота» гірчиця за 500 рублів у Республіканському. Наші магазини не перестають дивувати: наставляють на продукти просто космічні цінники! Для кого ці ціни та чому дозволяється перевалювати вартість продукції до таких рівнів – загадка. Якщо хтось думав, що найдорожче місто Росії — Москва, пропоную тут і зараз передумати. Хоча, з огляду на таку нестиковку з цінами РФ, у мене взагалі сумніви, що нас реально приєднали", - пишуть у донецькому сегменті соцмереж.

 
Як повідомлялося, у магазинах окупованого Донецька гнилі овочі продають за "соціальними цінами". Але навіть таки наполовину зіпсовані продукти коштують досить дорого.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті