У супермаркетах окупованого Донецька продають гірчицю по 500 рублів

Жителі окупованого Донецька у шоці від високих цін на продукти у місцевій торговій мережі, зокрема, їх вразила ціна гірчиці у супермаркеті "Республіканському"  - 500 рублів за баночку.

"Супермаркети окупованого Донецька, «Золота» гірчиця за 500 рублів у Республіканському. Наші магазини не перестають дивувати: наставляють на продукти просто космічні цінники! Для кого ці ціни та чому дозволяється перевалювати вартість продукції до таких рівнів – загадка. Якщо хтось думав, що найдорожче місто Росії — Москва, пропоную тут і зараз передумати. Хоча, з огляду на таку нестиковку з цінами РФ, у мене взагалі сумніви, що нас реально приєднали", - пишуть у донецькому сегменті соцмереж.

 
Як повідомлялося, у магазинах окупованого Донецька гнилі овочі продають за "соціальними цінами". Але навіть таки наполовину зіпсовані продукти коштують досить дорого.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті