У США скептично оцінили посилення військової могутності РФ після поставок боєприпасів від КНДР

Північна Корея може збільшити постачання артилерійських боєприпасів до росії для її війни проти України, але це навряд чи матиме велике значення. Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі після прибуття до Норвегії на зустріч представників країн НАТО, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на агентство AP.

За словами Міллі, нещодавня зустріч у росії між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і російським диктатором путіним, ймовірно, змусить Пхеньян надати Москві 152-міліметрові артилерійські снаряди радянських часів - але наразі не ясно, скільки та як скоро.

"Чи буде велика різниця (внаслідок постачання боєприпасів – ред.)? Я скептично ставлюся до цього", – сказав Міллі журналістам, які подорожували з ним.

Він додав, що, хоча він не хоче надто применшувати роль цієї зброї, він «сумнівається, що це буде вирішальним».

Також голова Об’єднаного комітету начальників штабів висловив думку, що в Україні залишається потреба в більшій кількості зброї та обладнання, і що союзники та партнери обговорюватимуть, як це вирішити. 

Він зазначив, що вважає, що в Сполучених Штатах і Конгресі США все ще є широка двопартійна підтримка допомоги Україні.

Нагадаємо, 13 вересня після 4-годинної зустрічі Кім Чен Ина та путіна лідер Північної Кореї пообіцяв "повну та беззастережну підтримку" РФ. Путін заявив, що росія і Північна Корея мають "багато цікавих проєктів", але не став говорити про військову співпрацю.

Як повідомлялося, у Пентагоні заявили, що якщо КНДР поставить боєприпаси РФ, вона стане співучасником вбивств українців. 

Статті

Луганськ
27.07.2024
11:24

«Не згадувати та не порівнювати». Луганський щоденник

За відрізок життя у 10 років наша вулиця вимерла. Йшли епічно: недбалість до власного здоров'я, смерть на «звільненій» території за нез'ясованих обставин, війна.
Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Всі статті