У Зеленського різко відреагували на новий договір путіна та Кім Чен Ина

Новий договір про стратегічне військове партнерство, який підписали російський диктатор путін та північнокорейський диктатор Кім Чен Ин, нахабно обнуляє всі обмеження проти КНДР.. Про це повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк у соцмережі Х.

За його словами, такий договір є демонстративним пактом про спільне руйнування глобальних правил та організацію масових вбивств мирних жителів інших країн.

"Це односторонній і нахабний обнуляючий удар по всьому пакету міжнародних рішень, резолюцій і обмежень, накладених на КНДР", - підкреслив Подоляк.

Радник керівника ОП додав, що наразі заборонні інструменти не працюють зовсім, через що правил практично не існує.

Також Подоляк звернув увагу на відсутність реакції ООН та інших міжнародних організацій, які відповідальні за контроль за виконанням санкцій.

"Це виглядає вкрай красномовно, я б сказав "оглушливо голосно". Що далі? І що таке глобальне беззаконня? І що таке тепер "резолюція ООН"?" - додав він.

Як повідомлялося, путін заявив, що "РФ високо цінує тверду підтримку КНДР у проведенні спецоперації на Україні"

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті