Путін заявив, що "РФ високо цінує тверду підтримку КНДР у проведенні спецоперації на Україні"

Російська Федерація "високо цінує тверду підтримку КНДР у проведенні російської спецоперації на Україні". Про це прямо заявив російський диктатор путін у своїй статті напередодні візиту в КНДР у головній північнокорейській газеті "Нодон синмун", - повідомляє прокремлівське агентство ТАСС.

У статті також очікувано проголошується, що "РФ і КНДР вдасться вивести двосторонню взаємодію на ще вищий рівень" і що "РФ незмінно буде підтримувати КНДР у протистоянні підступному й агресивному ворогові, у боротьбі за незалежність". При цьому не вказується, хто саме є цим "підступним ворогом".

"РФ і КНДР розвиватимуть непідконтрольні Заходу механізми торгівлі та взаємних розрахунків, спільно протистоятимуть санкціям; США завідомо висувають КНДР неприйнятні вимоги, хоча Пхеньян неодноразово пропонував розв'язати розбіжності; всі спроби Заходу стримати, ізолювати Росію провалилися", - також проголошується у статті, хоча раніше путін неодноразово заявляв, що західні санкції пішли тільки на користь РФ.

Як повідомлялося, путін уперше з 2000 року зібрався в КНДР.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті