У школах та "православному клубі": "ПВК "Вагнер" відкрив центри з вербування в регіонах росії

Російська ПВК "Вагнер" заявила про відкриття вербувальних пунктів у 42 містах росії, - пише прес-служба господаря ПВК Євгена Пригожина, яка й опублікувала список адрес.

Журналісти видання «Тайга.інфо» перевірили, що низка вербувальних пунктів ПВК «Вагнер» розташовується у школах та спортивних клубах, де займаються діти.

Так, у Новосибірську вербувальники розташувалися в офісі «Силової єдності Сибіру» на вулиці Челюскінців,15.

В Омську вербувальники влаштувалися у клубі «Десантник», який називає себе «православним спортивно-патріотичним клубом» із девізом «З нами бог». Там займається, зокрема молодша група. Все це не завадило «Десантнику» повідомити, що прямо в будівлі гімназії «відкрився центр набору бійців у ЧВК „Вагнер“».

«Тим, хто хоче служити в рядах „оркестрантів“, доведеться пройти ряд тестів, який покаже рівень фізпідготовки. Гостям центру розкажуть, як вступити в ряди ЧВК, і нададуть іншу інформацію, що цікавить», — зазначили в клубі.

У Барнаулі центр ПВК «Вагнер» має адресу, яка збігається з адресою муніципальної дитячої освітньої установи — філії спортивної школи олімпійського резерву № 3. Центр називається «Бойові рукавички» та є найстарішим боксерським клубом у місті.

В Іркутську в ЧВК можна вступити через спортивний клуб «Профі», який розташований у будівлі Державного училища олімпійського резерву. У Красноярську найманців вербують і тренують у клубі «Сибірський центр російського бойового мистецтва», де також займаються діти від чотирьох років.

Аналогічна ситуація відбувається у Читі, де майбутніх найманців запрошують до бійцівського клубу «Островський», де також займаються діти. Він називається «Бойові рукавички» і вважається найстарішим у місті боксерським клубом.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті