З окупації вдалося повернути маму та бабусю колишньої військовополоненої

З території, яка знаходиться під російською окупацією, вдалось повернути маму та бабусю колишньої військовополоненої. Про це у своєму телеграм-каналі написав повноважений із прав людини Дмитро Лубінець 7 траня.

"Родина вже зустрічала світле свято Великодня разом на рідній землі. Однак цього могло не відбутися, бо росіяни погрожували не відпустити жінок, вони все лишили і просто втекли звідти. Позаду лишилися жахи окупаційного безладу, попереду – нова сторінка життя на Батьківщині", - розповів він.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті