Білорусь проведе "ядерні" навчання. Які сили залучені

Білорусь повідомила про "ядерні" навчання, до яких залучить ескадрилью штурмовиків Су-25, ОТРК «Іскандер-М», ракетні комплекси «Полонез-М». Про це ТГК "Беларускі Гаюн" 7 травня.

Планується перевірити «весь комплекс заходів від планування, підготовки та застосування ударів тактичними ядерними боєприпасами». До завантаження спеціальних боєприпасів на літаки.

Також повідомляється, що у рамках навчання  буде виведення підрозділів, озброєних комплексами Іскандер-М та Полонез-М, до позиційних районів.

Зазначається, що ймовірно, навчання проходитимуть на полігонах «Осиповичський» та «Німан».

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті