У Севастополі підірвався протимінний корабель - ЗМІ

У Севастополі 26 жовтня підірвався протимінний корабель "Владимир Козицкий". Про це повідомляє Telegram-канал "Крымский ветер".

За словами свідків, корабель раптово підірвався на зовнішньому рейді Севастопольської бухти, де повільно "нарізав кола" останні кілька днів. Повідомляють, що із машинного відділення повалив дим.

"До корабля, що "закурив", підігнали буксир і відтягли його в бік Стрілецької бухти", - зазначають ЗМІ.

Завдання цього нового розвідувального гідрографічного протимінного корабля проекту 23040Г "Володимир Козицький" – пошук морських мін на дні.

За інформацією видання, вибух міг статись 26 жовтня, коли мешканці центру Севастополя почули "глухий вибух із вібрацією".

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський назвав історичним досягненням те, що російський Чорноморський флот більше не здатний до опору в західній частині Чорного моря і "поступово тікає з Криму".

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті