Зеленський заявив, що Чорноморський флот тікає з Криму

Президент України Володимир Зеленський назвав історичним досягненням те, що російський Чорноморський флот більше не здатний до опору в західній частині Чорного моря і "поступово тікає з Криму". Про це він заявив, виступаючи за допомогою відеозв'язку на парламентському саміті Кримської платформи 24 жовтня.

"Це історичне досягнення. Нещодавно російський керівник був змушений заявити про створення нової бази Чорноморського флоту на окупованій території Грузії. Але ми їх скрізь дістанемо", - сказав Зеленський..

За його словами, "Україна змогла повернути Чорному морю роль артерії безпеки, від якої залежить глобальна продовольча стабільність". 

"Спочатку разом із ООН і Туреччиною ми змогли запустити Чорноморську зернову ініціативу, потім додали гуманітарну ініціативу "Зерно з України", запустили нові тимчасові експортні маршрути з наших морських портів", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, речниця пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк заявила, що результати вибухів, які є частиною тактики ЗСУ по знищенню військового потенціалу росії в окупованому Севастополі, "всіх порадують"

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті