"Результати всіх порадують": у ЗСУ прокоментували нічні вибухи в Севастополі

Результати вибухів, які є частиною тактики ЗСУ по знищенню військового потенціалу росії в окупованому Севастополі, "всіх порадують". Про це заявила речниця пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 24 жовтня.

"Крим – це Україна, там ведуться бойові дії, навіть, коли окупантам здається, що там досить спокійно і їх ППО працює. Ситуація з нашого боку скоординована таким чином, що наша задача на даному етапі максимально знищити потенціал ворога, все те, що він ще може застосувати", - зазаначила Гуменюк.

За її словами, вчора ворог вивів на бойове чергування два фрегати, це ракетоносії, споряджені "Калібрами", їх напоготові 16.

"Отже, якусь обстановку у Чорному морі вони намагаються розвивати. Сили оборони мають реагувати. Поки підбивати підсумки зарано, але думаю, результати всіх порадують", - сказала речниця, коментуючи нічні вибухи в Севастополі.

Як повідомлялося, вночі у Севастополі були чутні гучні вибухи, місцева "влада" заявила про можливу "підводну диверсію".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті