У руїни Попасної прийшов сонячний квітень

Відео, зняте російськими окупантами з автомобіля серед руїн Попасної на Луганщині 18 квітня, опублікував Телеграм-канал "ПОПАСНА live". "М. Попасна, Луганська область. 18.04.2024 р. Ось так зараз виглядає частина міста", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти закрили на в'їзд і виїзд руїни Попасної для всіх, крім 200 мешканців, які там залишились.

Як повідомляв "ОстроВ", у рештках того, що було Попасною, після окупації Луганщини живе не більше 200 людей, а до повномасштабного вторгнення РФ жило близько 22 тисяч.

Раніше було опубліковано відео знищення російського складу боєприпасів у Попасній: "Пацаны, вы где?!"

Раніше також повідомлялось, що росіяни побачили "високу явку" на виборах у неіснуючій Попасній.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті