"Пацаны, вы где?!". Російський склад боєприпасів знищено в Попасній

Склад боєприпасів росіян було знищено в окупованій Попасній. Відповідне відео, зняте російським воєнкором, опублікував Телеграм-канал "ПОПАСНА live" 19 березня. "Наші хлопці поцілили знатно по складах БК у Попасній. Один з російських военкоров знаходився там, все зняв та викинув в інтернет. Росіяни бігають із криками ""Пацаны, вы где?!", - йдеться в повідомленні.

Раніше командувач Нацгвардії показав на відео знищення чергового російського комплекса спостереження "Муром", а 47 ОМБр - відео ліквідації живої сили окупантів.

Також повідомлялось, що рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті