Рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку - Власенко

Територію, яка була колись містом Попасна Луганської області, рашисти наразі використовують як велику тилову базу для атак на Бахмутському напрямку. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі каналу "Донбас. Реалії" 27 вересня.

"Якщо взяти, наприклад, Попасну, то все місто - це військова база тилова для атак ворога на Бахмут, на Бахмутському напрямку", - сказав голова РВА.

Він зазначив, що, крім того, військові РФ розселяються в Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку, а також в сільській місцевості навколо – тобто посеред цивільного населення поблизу лінії фронту.

Крім того, Власенко висловив переконання, що найближчим часом варто очікувати активізації з боку окупантів у Луганській області. 

"Я думаю, що треба очікувати все ж таки активізації, але останній тиждень відчувається певна пауза", - сказав Власенко й уточнив, що зараз загарбники зосереджені на підготовці до штурмів і логістиці.

Раніше повідомлялось, що в селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті