Рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку - Власенко

Територію, яка була колись містом Попасна Луганської області, рашисти наразі використовують як велику тилову базу для атак на Бахмутському напрямку. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі каналу "Донбас. Реалії" 27 вересня.

"Якщо взяти, наприклад, Попасну, то все місто - це військова база тилова для атак ворога на Бахмут, на Бахмутському напрямку", - сказав голова РВА.

Він зазначив, що, крім того, військові РФ розселяються в Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку, а також в сільській місцевості навколо – тобто посеред цивільного населення поблизу лінії фронту.

Крім того, Власенко висловив переконання, що найближчим часом варто очікувати активізації з боку окупантів у Луганській області. 

"Я думаю, що треба очікувати все ж таки активізації, але останній тиждень відчувається певна пауза", - сказав Власенко й уточнив, що зараз загарбники зосереджені на підготовці до штурмів і логістиці.

Раніше повідомлялось, що в селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті