У селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома

Окупанти заселились у всі будинки, з яких виїхали господарі, в селі Веселе Старобільського району на Луганщині. Про це "ОстроВу" повідомила місцева мешканка 31 серпня.

"Вони живуть у всіх будинках, з яких виїхали господарі, і зараз вже йде мова про те, що росіян підселятимуть і в те житло, де господарі ще залишаються", – каже жінка.

Зазначається, що до повномасштабного російського вторгнення у селі проживало понад 1,5 тисячі мешканців.  

Відстань від Веселого до Старобільська близько 26 км, до Кремінної – понад 91 км.

Як каже інше джерело "ОстроВа", заселяють росіян і в порожні будинки в селі Чмирівка, яке знаходиться поруч із Старобільськом, але менш масово, ніж у Веселому.

Раніше повідомлялось, що в Кремінній окупанти заселяються в усі підряд квартири й будинки, господарям дають 10 хвилин на збори.

Раніше також повідомлялось, що в Сватівському районі будинки, що були забиті окупантами, спорожніли – усіх відправили на передову.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті