У селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома

Окупанти заселились у всі будинки, з яких виїхали господарі, в селі Веселе Старобільського району на Луганщині. Про це "ОстроВу" повідомила місцева мешканка 31 серпня.

"Вони живуть у всіх будинках, з яких виїхали господарі, і зараз вже йде мова про те, що росіян підселятимуть і в те житло, де господарі ще залишаються", – каже жінка.

Зазначається, що до повномасштабного російського вторгнення у селі проживало понад 1,5 тисячі мешканців.  

Відстань від Веселого до Старобільська близько 26 км, до Кремінної – понад 91 км.

Як каже інше джерело "ОстроВа", заселяють росіян і в порожні будинки в селі Чмирівка, яке знаходиться поруч із Старобільськом, але менш масово, ніж у Веселому.

Раніше повідомлялось, що в Кремінній окупанти заселяються в усі підряд квартири й будинки, господарям дають 10 хвилин на збори.

Раніше також повідомлялось, що в Сватівському районі будинки, що були забиті окупантами, спорожніли – усіх відправили на передову.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті