У Кремінній окупанти заселяються в усі підряд квартири й будинки, господарям дають 10 хвилин на збори – соцмережі

В окупованій Кремінній на Луганщині рашисти заселяються у всі підряд будинки й квартири, виселяючи мешканців. Про це з посиланням на власні джерела повідомив Телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" 12 січня.

"Орки селяться у майже усі квартири та будинки. Вже немає того ствердження, що "займають пусті хати". Займають будь-які, – цитує Телеграм-канал повідомлення місцевих мешканців. – Пусті, не пусті. Якщо треба – виганяють і дають 10 хвилин на збори: "Живіть, де хочете".

Уточнюється, що рашисти навіть організували в місті своєрідний "бізнес" – вимагають заплатити їм гроші, щоб у житло ніхто не заселявся.

"Особисто нам також писали з такими вимогами, – йдеться в повідомленні місцевих мешканців. – Знаю кількох людей, що дійсно заплатили ці гроші. Звісно, жодних гарантій ніхто не дає".

Зазначається також, що окупанти розстрілюють людей просто на вулицях.

"Кількох людей застрелили на вулиці просто за те, що людина не сподобалася", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що окупанти здебільшого п’яні, "…їм возять туди ящиками горілку".

Раніше повідомлялось, що в село Кудряшівка біля Рубіжного заселяють окупантів із Самари – по 20 осіб у будинок.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті