Росіяни побачили "високу явку" на виборах у неіснуючій Попасній, в руїнах якої лишається близько 200 людей з колишніх 22 тисяч

Звітуючи про "високу явку" на незаконних виборах путіна, росіяни заявили, що спостерігали її і в окупованій, повністю зруйнованій Попасній, де мешкає близько 200 людей і взагалі відсутні будь-які ознаки цивілізації. Про це заявила керівниця регіонального "виконкому Народного фронту в ЛНР" Анна Єременко, відповідне відео розмістили окупаційні ЗМІ 17 березня.

"Велика кількість дзвінків поступала з району Попасної. І зараз ми бачимо, що мешканці цього району показали велику явку", - заявила Єременко.

Вона також запевнила, що разом зі своєю командою особисто була "в районі Попасної". Щоправда, відео з її розповіддю записно в офісному приміщенні.

При цьому раніше повідомлялось, що в рештках того, що було Попасною, після окупації Луганщини живе не більше 200 людей - при тому, що до повномасштабного вторгнення РФ жило близько 22 тисяч.

Глава мінбуду РФ заявив, що Попасну відновлювати не варто.

Раніше також повідомлялось, що рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку.

Було опубліковано відео, яке демонструє: те, що колись було Попасною, перетворилось на жахливий пам’ятник війні.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті