Нічого там не залишилося. Глава мінбуду РФ заявив, що не варто відновлювати Попасну на Луганщині

Глава мінбуду росії Ірек Файзуллін допустив, що деякі міста на захопленій території України відновлювати не будуть. Про це пишуть росЗМІ 29 вересня.

Зокрема, він назвав Попасну в Луганській області.

"Зараз у цих умовах десь якісь міста, може, і відновлювати не будемо. Попасна - ми вирішили не відновлювати. Тому що стотисячне місто, нічого там не залишилося, нічого там не робимо поки що, семеро людей там живуть, не хочуть іти з індивідуального житла: води немає, світла немає, електроенергії немає, тепла, природно, і газу теж, але люди хочуть залишитися", - сказав Файзуллін на засіданні Громадської ради при міністерстві.

При цьому він зазначив, що "толком не ведеться робота в Сєвєродонецькій агломерації".

Як повідомлялося, росіяни скинули 4 бомби КАБ-500 на деокуповане село Невське Луганської області та обстріляли його околиці запалювальними й артилерійськими боєприпасами минулої доби.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті