Те, що колись було Попасною, перетворилось на жахливий пам’ятник війні

Місто Попасна на Луганщині наразі виглядає як величезний за площею меморіальний комплекс у пам'ять про війну рашистів проти України. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 30 березня.

"Так зараз виглядають вулиці тимчасово окупованої Попасної", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що Попасна, "визнана росією", перетворилась на місто-привид, в руїнах якого живе менше 600 мешканців замість колишніх понад 20 тисяч. Раніше також повідомлялось, що окупанти "ЛНР" визнали, що повністю знищили Попасну і не збираються відновлювати.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті