Те, що колись було Попасною, перетворилось на жахливий пам’ятник війні

Місто Попасна на Луганщині наразі виглядає як величезний за площею меморіальний комплекс у пам'ять про війну рашистів проти України. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 30 березня.

"Так зараз виглядають вулиці тимчасово окупованої Попасної", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що Попасна, "визнана росією", перетворилась на місто-привид, в руїнах якого живе менше 600 мешканців замість колишніх понад 20 тисяч. Раніше також повідомлялось, що окупанти "ЛНР" визнали, що повністю знищили Попасну і не збираються відновлювати.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті