Окупанти закрили на в'їзд і виїзд руїни Попасної для всіх, крім 200 решти мешканців

Те, що залишилось від Попасної, окупанти закрили на в'їзд і виїзд для усіх, крім мешканців руїн міста. Про це повідомила військова комендатура РФ 1 квітня, пише Телеграм-канал "ПОПАСНА live".

"Дорогі земляки! У зв'язку з оперативною обстановкою рішенням військової комендатури було тимчасово повернуто заборону на відвідування м. Попасна", - йдеться в повідомленны комендатури.

Окупанти підкреслюють, що "проїзд у місто дозволений лише тим, хто постійно в ньому мешкає".

При цьому, як повідомляв "ОстроВ", у рештках того, що було Попасною, після окупації Луганщини живе не більше 200 людей, а до повномасштабного вторгнення РФ жило близько 22 тисяч.

"Комендатура РФ, яка в місті, боїться - вони не змогли знайти людей, які зливають інфу", - пише "ПОПАСНА live".

Раніше було опубліковано відео знищення російського складу боєприпасів у Попасній: "Пацаны, вы где?!"

Раніше також повідомлялось, що росіяни побачили "високу явку" на виборах у неіснуючій Попасній.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті