У РНБО розкритикували ООН за "обіймашки" з Лавровим

Секретар РНБО Олексій Данілов розкритикував ООН за її позицію щодо росії та лояльне ставлення до глави МЗС РФ Сергія Лаврова. Про це Олексій Данілов сказав в інтерв'ю "Українському радіо".

Данілов пригадав, як генсек ООН Антоніу Гутерріш нещодавно радісно тиснув руку главі МЗС росії Сергію Лаврову.

"ООН – дивна інституція, вона, перепрошую, в обіймах лапає цього Лаврова, цілується в десна і при цьому не має права відвідати місце, де сталася, на їхній погляд, трагедія. Так що ж це тоді за ООН? Чим вона займається?", - заявив секретар РНБО.

Олексій Данілов також пригадав "Червоний хрест".

"Є ще одна міжнародна інституція: "Червоний хрест", яка мала б бути буквально за години там. Я добре пам'ятаю трагедію, яка сталася 8 січня 2020 року, коли збили в Тегерані наш літак, і я точно пам'ятаю наші дії. Об 11 вечора наш літак сів у Тегерані і наші фахівці оглядали місце події і збирали ті докази, які треба було зібрати. Якщо росіяни нікого туди не пускають – так вони можуть там наплести такого, що і на вуха не одягнеш", – йдеться у заяві секретаря РНБО.

Нагадаємо, Сергій Гармаш пояснив зв’язок обстрілу Донецька із закордонним візитом Лаврова

Як повідомлялося, міністри половини країн НАТО проігнорували засіданні ОБСЄ через участь у ньому Лаврова

Також нагадаємо, міністри закордонних справ країн Балтії заявили, що місце Лаврова – у спеціальному трибуналі, а не за столом ОБСЄ

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті